Biurkowy telefon telekonferencyjny z wbudowanym mikrofonem i głośnikiem. ALL in ONE

Opis działania produktu

Telefon konferencyjny SV18 to bogaty w funkcje i wielostronny telefon konferencyjny.

Obsługuje telefon analogowy i USB VoIP.

Wysoce stabilna i niezawodna wydajność akustyczna.

4 wewnętrzne jednokierunkowe mikrofony zbierają się na 3m, zasięg 360 stopni, najlepszy dla sali konferencyjnej w granicach 20-60 m²

Obsługa dwóch mikrofonów rozszerzenia zebranie głosu nawet ponad 5 metrów.

Zastosowanie EACOM SV18

Obsługa analogowej centrali telefonicznej, PSTN i analogowej sieci telefonicznej.

Obsługa USB, odpowiednia dla systemu wideokonferencyjnego, systemu komunikacji multimedialnej, platformy zunifikowanej komunikacji UC, platformy VPN itp.

Głośność głośnika do 90db,12 poziomów regulowanych.

Obsługa wyjścia audio do wzmacniacza i konsolety mikserskiej, rozszerzenie opcji pokrycia pomieszczenia, aby spełnić wymagania dużej sali konferencyjnej.

Firma Shenzhen Eacome Electronics Co, LTD. powstała w 2002 roku. Jest jednym z wiodących dostawców rozwiązań audio i wideokonferencyjnych w Chinach. Wiodący producent zabezpieczeń Communication, który integruje badania, rozwój, produkcję i sprzedaż. Mamy klientów w Europie, USA, Azji i zdobył dobrą reputację.Nasze produkty są szeroko stosowane w różnych System wideokonferencyjny, Audio system konferencyjny, System edukacyjny, system biurowy. Staramy się zapewnić lepsze doświadczenie użytkownika dla naszych klientów. Eacome, sprawia, że każde spotkanie jest lepsze i łatwiejsze.

------ ♣ ------