Słuchawki Viro i Viro Plus to produkty idealne dla graczy.

Viro Plus to zwykły nauszny zestaw słuchawkowy z odłączanym mikrofonem. SilentiumPC promuje wysoką jakość odtwarzania i nagrywania oraz wygodę użytkowania i noszenia. Viro Plus można podłączyć standardowo poprzez gniazdo, oraz za pośrednictwem dodatkowego adaptera USB. Jest to również jedyna różnica w stosunku do zwykłego zestawu słuchawkowego Viro Dane i parametry techniczne obu nagłownych zestawów słuchawkowych są takie same.

Parametry techniczne SPC Gear Viro Plus

Waga:307 g
Średnica membrany:53mm
Impedancja:32 Ω
Zakres częstotliwości:20 – 20000 Hz
Impedancja (mikrofon):<2,2 kΩ
Czułość (mikrofon):-55 dB / mW
Zakres częstotliwości (mikrofon):brak specyfikacji

Oprócz samych słuchawek można liczyć tez na dodatkowe akcesoria dostarczane w ramach zestawu:

  • czteropinowy kabl jack o długości 1,2m – do podłączenia do gniazda jack
  • czteropinowy kabl jack o długości 2,7 metra, do podłączenia do gniazda jack
  • rozdzielacz do podłączenia do komputera dołączony jest, a do podłączenia do interfejsu USB
  • odpowiednia karta dźwiękowa do gniazda USB

Za atrakcyjną cenę otrzymasz dobrei polecane słuchawki, który wyróżnia się z tłumu, zwłaszcza dzięki doborowi materiałów i bogatym akcesoriom.

Zastosowane metalowe elementy nadają Viro Plus wysokiej jakości wygląd, a jakość wykonania jest zdecydowanie współmierna do jego przedziału cenowego. To samo dotyczy jakości odtwarzania i nagrywania, która może spełnić wszystkie typowe wymagania. Wyjątkowe w tym przedziale cenowym są także wkładki w postaci pokrowca, karty dźwiękowej USB oraz drugiego, osłoniętego przewodu połączeniowego.

Najważniejsze jest to, że polecamy Viro Plus wszystkim tym, którzy jeszcze nie zostali „rozpuszczeni” przez zdecydoanie droższe słuchawki. Niewielkie deficyty tonalne spowodowane niską ceną nie mają wtedy znaczenia. W takim przypadku otrzymujesz niedrogie i dobrze wyposażone rozwiązanie bez większej krytyki.

Sprawdź cenę słuchawki

------ ♣ ------