Technologia, która pracuje tak ciężko jak Twój zespół W VoCoVo budujemy najbardziej wytrzymałe, lekkie i trwałe urządzenia na rynku. Ale nie zatrzymamy cię tam. Nasz system „wszystko w jednym” integruje się z istniejącym inteligentnym sprzętem — od systemów monitoringu CCTV po lodówki i inteligentne regały — w celu usprawnienia codziennych procesów, poprawy koordynacji w celu zapobiegania kradzieży i zapewnienia bezpieczeństwa zespołowi przez całą dobę, bez względu na to, gdzie się znajdują w sklepie.

Słuchawki Vocovo

Nasze solidne, lekkie zestawy słuchawkowe VoCoVo są podstawą doskonałej komunikacji zespołowej. Ergonomicznie zaprojektowane z trzema odpinanymi stylami noszenia, łączą firmy z mocą prowadzenia bezpiecznych, krystalicznie czystych rozmów w najszerszych obszarach. Wszystko za dotknięciem przycisku. Zapomnij o trzaskających krótkofalówkach, słabej jakości głosu i frustrujących opóźnieniach w rozmowach. Konferencje głosowe naszego zespołu wykorzystują technologię pełnego dupleksu, aby komunikacja była naturalna i intuicyjna. Aby Twoi ludzie mogli skupić się na zadaniu, a nie na narzędziu.

Lekkie i wygodne

28 g z wyściełanymi nausznikami i opcjami dopasowanymi do każdej głowy, nasze zestawy słuchawkowe są przeznaczone do noszenia przez cały dzień (lub całą noc).

100% głos w czasie rzeczywistym

Dzięki pełnemu dupleksowi każda rozmowa jest naturalna, bez przerw – poprawiając wydajność od szkolenia po kontrolę zapasów. Wiele konferencji głosowych Potrzebujesz bezpiecznych, prywatnych kanałów komunikacji dla określonych zespołów, takich jak kierownictwo

48-godzinna żywotność baterii

W pełni naładowane w 3 godziny, nasze zestawy słuchawkowe działają do 48 godzin na jednym ładowaniu. To ponad dwa razy więcej niż jakikolwiek konkurent.

Żadnych przypadkowych rozmów

Dotykowe przyciski Push-to-Talk i Mute zapewniają, że będziesz słyszany tylko wtedy, gdy chcesz. Bez wpadek, lepsza absorpcja.

Punkty wywoławcze VoCoVo

Zaprojektowany do użytku z kontrolerem VoCoVo, bezprzewodowy punkt wywoławczy VoCoVo umożliwia klientom wezwanie pomocy w miejscu i czasie, w którym jest potrzebna. Dotknięcie przycisku połączenia natychmiast generuje wiadomość dźwiękową, która jest wysyłana do wsparcia współpracowników za pośrednictwem ich bezprzewodowego urządzenia VoCoVo. Komunikat określa lokalizację, w której wymagana jest pomoc.

Skalowalny i łatwy w instalacji W pełni modułowe rozwiązanie, które rozwija się wraz z potrzebami Twojej firmy. Brak wifi Niezawodne połączenie, które nie obciąża Twojej sieci Wi-Fi podczas komunikacji. Bezpieczne Żadnych otwartych częstotliwości radiowych i żadnych głośnych zapowiedzi.

Szybsze, bezproblemowe procesy obsługi klienta…

Oddani koledzy obsługują klientów ze swojej sieci sklepów i usług internetowych, w tym supercentrów, supermarketów, supermarketów, sklepów Living, stacji benzynowych i magazynów w całej Wielkiej Brytanii. Firma zwróciła się do VoCoVo w ramach planu remontu technologii w wielu swoich sklepach. Wspólnie pracowaliśmy nad wprowadzaniem innowacji do działalności. Skupili się na generowaniu wydajności na skalę, która poprawiłaby „sposób chodzenia” kolegów, co pozwoliłoby im wykonywać wiele funkcji operacyjnych jednocześnie. Nie zapominając o swoich klientach, firma starała się również stale ulepszać oferowane przez siebie usługi, mając na celu usprawnienie ich kas i zapobieganie wszelkim opóźnieniom, które utrudniają obsługę klienta.

------ ♣ ------ ------ ♠ ------ ------ ♦ ------

No available phrases in the database.