Call center to podstawowa jednostka każdej firmy, w której przede wszystkim liczy się kontakt z klientem. Słuchawki nagłowne są używane do telefonu VoIP jako urządzenia konieczne w zapewnieniu komfortu pracy, która należy do bardzo uciążliwych ze względu na swój charakter. Każdy pracodawca musi zapewnić pracownikowi call center ergonomiczne warunki pracy, a słuchawki najlepiej się do tego nadają.

Pełny profesjonalizm użytkowania słuchawek

Jeżeli poszukujesz odpowiedniego sprzętu, który zwiększy możliwości biznesowe Twojej firmy powinieneś zaopatrzyć swoją firmę w profesjonalne słuchawki call center. Słuchawki Platora z telefonem VoIP Yealink idealnie nadają się do obsługi call center oraz dla pracowników biurowych. Zobacz ofertę słuchawek nagłownych z mikrofonem . W sklepie znajdziesz również szeroki wybór telefonów oraz kabli.

Zainwestuj w produkty Duo

Zestaw słuchawkowy jest niezbędny do transferowania połączeń poprzez funkcję „tran” oraz odbiór połączeń z poziomu słuchawki nagłownej z użyciem funkcji „headset”. Zestaw zawiera telefon VoIP oraz zestaw nagłowny na dwoje uszu Platora Pro USB – przeznaczona do pomieszczeń o dużym natężeniu. Specjalne wzmocnienia chronią przed uszkodzeniami podczas długiej pracy. Seria Pro jest wytrzymała i łatwa w obsłudze, doceni ją każdy użytkownik.

Zobacz więcej na naszej stronie dotyczącej słuchawek

------ ♣ ------ ------ ♠ ------ ------ ♦ ------

Random value from the phrase column: pursue