Meeting Owl Pro zapewnia doskonałe wideo, audio i ulepszone funkcje za cenę, która n pewno zwróci się w szybkim czasie.

Meeting Owl Pro – kamera konferencyjna o wyglądzie sowy, piękna, łatwa w konfiguracji i przyjemna w codziennym użyciu. Wyjątkowy design urzadzenia Meeting Owl może być dekoracją i uzupełnniac wystrój salki konferencyjnej.

Meeting Owl Pro budzi ciekawość. Jest wyposażony w osłonę głośnika pokrytą miękką tkaniną i zaokrągloną szklaną obudowę aparatu w górnej części .

Dzięki kremowobiałemu kolorowi, szarym osłonom maskownicy głośników z miękkiej tkaniny i okrągłym diodom LED, które zapalają się podczas używania urządzenia, nadając mu wygląd przypominający sowy, Meeting Owl Pro przypomina mi wystrojony głośnik Bluetooth Bose Soundlink z oczami i aparat na górze. Ma stylowy wygląd głośnika Bluetooth i dobrze komponuje się z otoczeniem. Pasował tak dobrze do naszego mieszkania, że wydawało się, że dodaliśmy kolejne dzieło sztuki do naszej rosnącej kolekcji. Poza tym huczy, gdy go włączasz, i muszę przyznać, że ten dźwięk urósł we mnie, ponieważ tylko dodał doświadczenia. Meeting Owl pro nie tylko dobrze wygląda, ale ma dużo charakteru.

Meeting Owl Pro to prawdziwy aparat typu plug-and-play zarówno w systemie Mac OS, jak i Windows 10. Konfiguracja zajęła kilka sekund; Po prostu podłączyłem go do portu USB typu A i uruchomiłem Google Meet, a w ustawieniach wybrałem Meeting Owl Pro jako mój aparat i po prostu działał, pięknie i błyskawicznie. Jeśli jednak chcesz, możesz to skonfigurować za pomocą aplikacji na smartfona, którą możesz pobrać z odpowiedniego sklepu z aplikacjami. Możesz ręcznie ustawić ostrość kamery, opcje powiększenia i włączyć funkcję redukcji szumów z poziomu aplikacji. Dostępny jest również raport analityczny spotkań, który pomaga śledzić liczbę odbytych spotkań, czas ich trwania i może informować o najbardziej ruchliwych i najmniej ruchliwych dniach. Owl Intelligence System wykonuje fantastyczną robotę, błyskawicznie zmieniając skupienie z jednego głośnika na drugiego. Nawet automatycznie dokona drobnych korekt kąta kamery, jeśli jedna osoba jest wyższa od drugiej. Podobnie jak Zoom, przełącza się z głośnika na głośnik, ale Owl Pro robi to w znacznie bardziej przyjazny dla użytkownika sposób, ponieważ umieści nowy głośnik oddzielnie od reszty grupy. To sprawi, że będziesz się zastanawiać, ile kamer znajduje się w urządzeniu. Meeting Owl Pro indywidualnie kadruje różne głośniki, a nawet zapewnia panoramiczny widok 360 stopni na cały pokój i osoby uczestniczące w spotkaniu. To fantastyczna funkcja, która sprawia, że ​​wideokonferencje są bardziej wszechstronne.

------ ♣ ------ ------ ♠ ------ ------ ♦ ------

No available phrases in the database.