Duże postępy technologiczne radykalnie zmieniły sposób i miejsce prowadzenia działalności, w której więcej osób pracuje zdalnie, rozwój natychmiastowej komunikacji na żądanie oraz globalizacja firm. Aby nowoczesne i innowacyjne firmy mogły się rozwijać i globalizować, niezbędne jest budowanie i utrzymywanie wysokiej jakości relacji z partnerami, dostawcami, zespołami wewnętrznymi, inwestorami i klientami. Wideokonferencje zwiększają produktywność, oszczędzają czas, zmniejszają koszty podróży i ogólnie promują współpracę. Zaletą wideokonferencji jest możliwość ułatwienia wszystkich tych korzyści bez konieczności ciągłego podróżowania w celu komunikacji twarzą w twarz.

Co to jest wideokonferencja?

Wideokonferencje to spotkania online, które odbywają się przez Internet w celu połączenia systemów wideokonferencyjnych w salach konferencyjnych z urządzeniami osobistymi, takimi jak laptopy lub urządzenia mobilne z wbudowaną kamerą internetową. Wykorzystanie prostego, ujednoliconego rozwiązania do wideokonferencji z obsługą udostępniania ekranu umożliwia zespołom na całym świecie lepszą łączność, produktywność i zaangażowanie.

5 najważniejszych korzyści płynących z korzystania z wideokonferencji w Twojej firmie

Oto pięć najważniejszych zalet wideokonferencji oraz sposoby, w jakie nowoczesne firmy używają nowych narzędzi komunikacyjnych, aby zmienić sposób, w jaki się komunikują.

1. Włącz cyfrową siłę roboczą

Oprogramowanie do wideokonferencji nie tylko tworzy kulturę spotkań opartą na współpracy w Twojej organizacji, ale jest podstawą umożliwiającą dzisiejszym cyfrowym pracownikom. Spotkania wideo pomagają zespołom w utrzymywaniu kontaktów międzyludzkich niezależnie od fizycznej lokalizacji, co przyspiesza podejmowanie decyzji i poprawia zdolność do globalnej współpracy. Dowiedz się więcej o tym, jak wideokonferencje umożliwiają cyfrowym pracownikom .

2. Uprość zarządzanie i użyteczność

Zespoły potrzebują dostępu do rozwiązań do współpracy, które pozwolą im spotykać się za pośrednictwem konferencji audio, wideokonferencji, udostępniania ekranu i wiadomości błyskawicznych w czasie rzeczywistym. Jednak poleganie na zbyt wielu desperackich rozwiązaniach może wszystko skomplikować. Wdrażając skonsolidowane rozwiązanie do spotkań online z prostym interfejsem użytkownika, który jest zarządzany centralnie, zespoły mogą skupić się na swoich spotkaniach zamiast obciążać je rozwiązywaniem problemów podczas każdego spotkania.

3. Komunikacja

Dzisiejsza siła robocza stawia mobilność, elastyczność i nowoczesne formy komunikacji nad prywatnymi biurami i odosobnieniem. Bezpośrednie spotkanie pracowników zdalnych z pracownikami biurowymi może zwiększyć produktywność po obu stronach i jednocześnie obniżyć koszty podróży. Porównanie kosztów podróży i wideokonferencji pokazuje, że wideokonferencje są prawdziwym zwycięzcą. Niezależnie od tego, czy Twoja firma jest zbudowana z pracowników zdalnych, rozproszonych po całym świecie, czy po prostu kładzie nacisk na zdrową równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, wideokonferencje mają wyjątkową zdolność do przekazywania ludzkiego połączenia komunikacji twarzą w twarz do każdej interakcji.

4. Zwiększ niezawodność komunikacji

Wideokonferencje zapewniają szybki i bezpieczny sposób komunikacji z zespołami. Ponieważ wideo wciąż ewoluuje w funkcję o kluczowym znaczeniu dla biznesu, ważne jest, aby priorytetowo traktować niezawodność usług klasy korporacyjnej i niezawodność wsparcia w rozwiązaniu.

5. Popraw wartość i zmniejsz nadmiarowość

Firmy unowocześniają swoich starszych dostawców konferencji audio lub internetowych i znajdują więcej wartości w inwestowaniu w zestawy wideokonferencyjne do wideokonferencji, które obejmują konferencje audio, udostępnianie ekranu , czat, nagrywanie spotkań i transmisję strumieniową wydarzeń na żywo. Całkowity koszt posiadania (TCO) utrzymania i licencjonowania dla wielu dostawców po prostu dodaje niepotrzebnych kosztów i złożoności dla końcowych użytkowników rozwiązania. .

------ ♣ ------ ------ ♠ ------ ------ ♦ ------

No available phrases in the database.