Jakość wideo: wysoka rodzdzielczość to klucz do bezpieczeństwa
Troskliwa mama (lub tata) odczuwa ulgę tylko wtedy, gdy widzi na żywo swoje dziecko w godzinach pracy lub poza domem. Wybierając najlepszą kamerę bezpieczeństwa do niani, należy wziąć pod uwagę jej jakość wideo i obrazu. Większość systemów monitorowania wideo dla dzieci osiągnęła rozdzielczość 1080p Full HD, a nawet 1440p. Należy jednak zauważyć, że nie wszystkie kamery bezpieczeństwa o tej samej rozdzielczości pochodzące od różnych producentów mają tę samą jakość obrazu. Sprawdź recenzje monitorów wideo dla dzieci, gdy zdecydujesz się kupić jeden z Walmart, Amazon i innych.

Audio: funkcja słuchaj i mów daje dziecku szansę na usłyszenie naszego głosu nawet jeśli jesteśmy z dala od niego.
Elektroniczne nianie wideo różnią się w zależności od marki, ale prawie wszystkie mają podobne funkcje. Jednym z nich jest dźwięk, co jest również główną różnicą kamer bezpieczeństwa dla niemowląt i zwykłych bezprzewodowych kamer IP. Rodzice mogą słyszeć i widzieć swoje dziecko oraz komunikować się z nim.

Bezprzewodowość: wybierz system monitorujący z silnymi sygnałami Wi-Fi
Instalacja przewodowych kamer bezpieczeństwa do monitorowania dziecka wymaga wiercenia otworów i okablowania domu i pokoju dziecka, co nieuchronnie rujnuje cały wystrój domu. Oczywiście zestaw bezprzewodowy jest o wiele wygodniejszy, możemy go przestawić w zależności, gdzie aktualnie znajduje się nasze dziecko.

Noktowizor: zdolność widzenia w nocy jest ważna
Kamera bezpieczeństwa dla dzieci zapewnia dobry sen, pod warunkiem, że wideomonitor ma doskonałe widzenie w nocy. Podobnie jak zwykłe kamery noktowizyjne, elektroniczne nianie wideo z noktowizorem mają diody podczerwieni do pracy w warunkach słabego oświetlenia, a nawet ciemności.

Pan/Tilt/Zoom: pozwala zobaczyć swoje dziecko w największym polu widzenia
Kupując elektroniczną nianię, chciałbyś mieć widok na każdy kąt w pokoju dziecka. Funkcja PTZ pozwala kontrolować obrót kamery. Ta funkcja jest dostępna w większości wysokiej klasy elektronicznych niań wideo. A po zainstalowaniu aplikacji elektronicznej niani na telefonie komórkowym możesz dostosować kierunek kamery, aby uzyskać najlepszy widok na naszą pociechę.

Weź pod uwagę swój budżet przy zakupie elektronicznej niani
Koszt jest również jednym z decydujących czynników, jakie elektroniczne nianie w końcu wybierzesz. Niektóre monitory wideo dla dzieci z najlepszymi recenzjami i wynikami mają naprawdę doskonałe funkcje bezpieczeństwa, ale często są dostępne w cenie 700-1300 zł. Czy aż takdrogie kamery do monitoringu dzieci są tego warte?

Prawda jest taka, że ​​zawsze szukasz najlepszych elektronicznych niań w korzystnej cenie. Porównując większość niani wideo dostępnych obecnie na rynku, cena między 300 a 400 zł wydaje się odpowiednia.

------ ♣ ------